Новини

WIELTON БОРЕТЬСЯ ЗА МІСЦЕ У ПІВФІНАЛІ КОНКУРСУ ЧЕМПІОН ФОНДОВОЇ БІРЖІ 2015

У вівторок почався чвертьфінал голосування Чемпіон фондової біржі 2015 з участі компанії Wielton. Користувачі інтернету можу голосувати до 10:00 середи 30 грудня. Ми розраховуємо на ваш голос.
Wielton увійшов в число 8 найкращих компаній, що претендують на звання Чемпіона Варшавської фондової біржі в 2015 році. У 1/8 фіналу виробник причепів і напівпричепів переміг компанію LiveChat. Провідну групу 16 компаній вибрали журналісти і аналітики «Puls Biznesu» і сайту про фінанси Bankier.pl. Організатори голосування в рамках 1/8 фіналу об’єднали кандидатів в парах. До наступних етапів конкурсу можуть перейти компаній, які отримують більше голосів користувачів інтернету. Великий фінал відбудеться на початку нового року.
Чемпіона Варшавської біржі оберуть вже вшосте. Разом з Wielton, фаворитами порталу Bankier.pl є компанії з mWIG40 або sWIG80, в тому числі Група компаній “Azoty”, Bioton і CI Games – суперник Wielton у чверть фіналі.
З початком цього року акції Wielton виросли більш ніж на 80% при втраті індексу широкого ринку WIG на прибл. 10%. Збільшення вартості акцій Wielton є результатом ефективної реалізації стратегії розвитку, в тому числі розширення на ринки Західної Європи. У поточному році компанія встановила стратегічне партнерство з лідером французького ринку, компанією Fruehauf, купуючи пакет 65,31% акцій. Wielton також поглинув певні активи компанії Compagnia Italiana RIMORCHI, в тому числі провідні італійські марки Merker, Viberti і Cardi, в тому числі їхню вибрану техніку та обладнання, клієнтські бази і ноу-хау.
Конкурс на звання Чемпіона Варшавської фондової біржі проводиться з 2010 року. Серед попередніх переможців були: 11bit Studios (2014 р.), Integer.pl (2013 р.) Relpol (2012 р.).
Wielton SA, з центральним офісом в Велюні, є найбільшим польським виробником напівпричепів, автомобільних причепів і кузовів. Компанія зареєстрована на фондовій біржі у Варшаві і є одним з п’яти найбільших виробників в своїй галузі в Європі. Щороку ми продаємо понад 6500 одиниць, а річний обіг становить понад 140 мільйонів євро. 1200 співробітників працює, щоб забезпечити успіх компанії Wielton. Компанія пропонує 60 видів виробів. Клієнти Wielton — це транспортні, будівельні та сільськогосподарські компанії, виробники та дистриб’ютори. Завдяки великій мережі продажу, причепи фірми Wielton експортуються більш ніж в 35 країни, в тому числі до: Росії, Німеччини та Угорщини, а також в країни Азії і Африки. Компанія була нагороджена Міністерством економіки званням «Орел Експорту», що присуджується найшвидше зростаючим компаніям, що продають свої вироби за кордоном. У 2015 році фірма Wielton отримала статус Центру досліджень і розробок, яким, крім Wielton, можуть похвалитися 34 компаній в Польщі. Інвестиції в дослідження і розробки є важливим елементом стратегії компанії. Сьогодні компанія співпрацює з інститутами та університетами в Польщі і за кордоном, а Центру досліджень і розвитку є єдиним в цій частині Європи центром, який займається комплексним вивченням причеп.