Груповий склад

Cервіс

Assistance 24/7
Phone icon

телефон +48 510 202 700 або +48 717 72 11 22

Сервіс продуктів

Обслуговування та запасні частини

Ми пропонуємо велику мережу авторизованих сервісних станцій у Польщі та Європі. Ми здійснюємо гарантійне обслуговування та післягарантійний ремонт. Можемо виконувати періодичні огляди і надавати постійну підтримку та консультації з питань експлуатації.

Сервіс на заводі

ЗАВОДСЬКА СЕРВІСНА СЛУЖБА – ШВИДКА І ПРОФЕСІЙНА

Запрошуємо до нашого сервісного центру, який має сучасне обладнання і дає можливість використовувати виробничі потужності заводу Wielton. У складних випадках ми використовуємо допомогу проектного відділу. Ремонт автотранспортних засобів і засобів АГРО, виконаний у заводському сервісному центрі, гарантує високу якість відповідно до стандартів ISO. Організація заводського сервісного центру базується на інтегрованій системі управління, яка включає сертифікати ISO 9001: 2009, ISO 14001: 2005/2009, OHSAS 18001: 2007, AQAP 2110: 2009. У нас є власний автосервіс, оснащений необхідними інструментами для виїзного ремонту

Повне задоволення

Запасні частини

Тільки оригінальні запасні частини Wielton можуть підтримувати оптимальну продуктивність вашого транспортного засобу
Професійно і з особливою ретельністю

Вироби та послуги високої якості, турбота про клієнта і професіоналізм – це риси нашої компанії. Пропонуючи ті ж самі частини, які використовуються для створення нового транспортного засобу, ми гарантуємо, що ваш транспортний засіб протягом усього часу експлуатації залишатимется вигідним і ефективним транспортним засобом.