Груповий склад

СПОСОБИ ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Wielton finance

З WIELTON ФІНАНСИ – ЦЕ ПРОСТО!

Wielton є найбільшим виробником і продавцем причепів і напівпричепів, а також кузовів для вантажних автомобілів в Польщі. Він також є одним з десяти провідних виробників такої продукції в Європі.

На ринку доступно багато варіантів фінансування інвестицій – банківський кредит, позика або лізинг.

Найголовніше – знайти ту форму, яка ідеально відповідає нашим можливостям і очікуванняя. Для деяких більш зручними будуть позики, для когось – лізинг. Інші споживачі вважають за краще платити готівкою. Давайте подивимося, який з варіантів може бути більш вигідним.

Операційний лізинг

Операційний лізинг розглядається як послуга. В такому випадку податок додається до кожної частини лізингової оплати, і клієнт може відняти його. Важливо відзначити, що лізингові платежі є витратами на отримання доходу клієнта. Дуже спрощуючи, можна сказати, що це свого роду оренда. В договорі також з’являються відповідні положення про час тривання оренди та право першої відмови після завершення дії контракту, а також вартість причепа. Операційна оренда не впливає на кредитну здатність клієнта.

Фінансовий лізинг

У цьому випадку з моменту підписання договору про лізинг клієнт стає власником причіпу, тож він може внести його в амортизацію. Угода визначає висоту внесків, які складаються з двох частин: капіталу та відсотків. Відсотки трактуються як витрати на отримання доходу, капітал, натомість, зменшує прибуток після сплати податків. Простіше кажучи, можна ставитися до фінансового лізингу як до доставки товарів. Важливо відзначити, що клієнт платить ПДВ наперед. Клієнт, звичайно, несе експлуатаційні витрати в процесі експлуатації причепа.

Кредит

У більшості випадків кредит є цільовим – клієнт конкретно вказує, яку інвестицію таким способом він хоче фінансувати. Ця форма пов’язана з одного боку з більшими формальностями, ніж в разі лізингу, з іншого боку, це дозволяє клієнту зробити передоплату або навіть тимчасово призупинити його дію. Таким чином, в момент покупки клієнт є власником причепи, потрібно мати форми застави. Найчастіше це правильний запис в політиці Autocasco (переказ прав).