Груповий склад

РО НАС

Wielton S.A.

Дія великого масштабу

Wielton S.A. Він є одним з трьох найбільших виробників напівпричепів, причепів та кузовів автомобілів у Європі та входить до десятки найбільших виробників у цій галузі.

Замовниками транспортних засобів Wielton є будівельні та транспортні компанії, виробники та дистрибуційні фірми як в Польщі так і за кордоном Польської Республіки. Зокрема, компанії з Росії, України, Білорусі, Норвегії, Угорщини, Литви, Латвії, Чехії, Болгарії, Румунії, Словаччини, Естонії, Німеччини, Австрії, Франції, Нідерландах, Словенії та Сербії, а також дилери вантажівок і причепів.

Wielton SA, як головна компанія групи, координує бізнес інших своїх компаній. Wielton Росія, Wielton Україна і Wielton Білорусь в основному займаються торгівлею та маркетингом. Wielton Логістика, в свою чергу, надає транспортні послуги для групи компаній та третім осібам.

Інновації

Wielton також відкритий для сучасних технологій. Протягом багатьох років у виробництві напівпричепів впроваджуються технічні нововведення. Компанія має 27 конструкторів і технологів, які спеціально оптимізують їх виробничий процес та впроваджують інноваційні конструкторські рішення.

Наша компанія може конкурувати з міжнародними гравцями з точки зору якості та асортименту – це можливо завдяки великій конструкторській базі, автоматизації і роботизації виробничого процесу.

Стратегія

Метою компанії є залишатися лідером серед виробників напівпричепів і причепів в Польщі, а також зайняти значну позицію в цьому сегменті ринку в Центральній і Східній Європі. Wielton весь час підвищує кваліфікацію співробітників, використовує передові технології і відповідає всім стандартам безпеки.

Компанія продовжує розвиватися – планується придбання інших компаній, а також будівництво нового заводу, що приведе до природнього росту. Протягом наступних 3-4 років Wielton планує перевищити один мільярд злотих консолідованого доходу від реалізації продукції.
Інвестиції і те, що їх супроводжує, тобто підвищення рівня виробництва і ефективна маркетингова стратегія, повинні сприяти досягненню рівня 11-12 тисяч виготовлених транспортних засобів. У цьому враховано причепи і напівпричепи.

Крім того, компанія планує інвестувати в холодильну промисловість, цистерни і транспортні засоби для перевезення тварин.

 

Структура групи

Ми працюємо на базі сильних, місцевих брендів

Структура групи

Ми працюємо на базі сильних, місцевих брендів